Приготування солодких напоїв.
Рецепт приготування апельсинового желе.
Пропоную Вам приготувати смачний десерт - апельсинове желе. Що в такому десерті корисне, він готується зі справжніх фруктів, без підсилювачів смаку, та різних барвників. Лише желатин, щоб загусло. Тому сміливо приготуйте своїм рідним апельсинове желе, буде смачно.
Тонізуючий напій для схуднення та укріплення імунітету.
Цей напій рекомендується пити вранці натщесерце. Він бадьорить, очищає організм і укріплює імунітет.
Приготування морозива в домашніх умовах.
Для приготування морозива в наш час існує прилад, який називається морожениця, з його допомогою можна дуже швидко та якісно готувати морозиво. І практично всі рецепти приготування морозива створено для використання саме цього приладу. Якщо морожениця відсутня в господарстві, тоді можна просто добра міксером все збити, та миттєво поставити в морозильну камеру. Буде дещо довше, але це не є проблемою для господинь, які хочуть почастувати свою родину домашнім морозивом.
Рецепт домашнього морозива з цукатами.
Приготування морозива в домашніх умовах з фруктами. Практичний та простий рецепт, добре охолодить Ваш організм в жарку погоду.
Ще один рецепт приготування домашнього квасу.
Ось рецепт приготування квасу з родзинками та імбиром, або хроном, та все це буде заквашуватись на житніх сухарях. Кілька днів в холодильнику, та домашній квас готовий до вживання.

Читайте дальше:    1 * 2 * 3     >>в конец>>