Приготування солодких напоїв.
Коктейль з ананасів та манго.
Найкраще втамовують спрагу коктейлі. Готують їх з різних інгрідієнтів, а Вам пропонується приготувати коктейль з манго та ананасів. Буде смачно!
Як приготувати домашній кефір?
Не всяке молоко підходить для того, щоб приготувати кефір. Тільки найкраще, з високим вмістом білка і молочного цукру. Цей цукор дуже люблять кефірні грибки, з яких роблять закваску. Грибки додають в молоко при температурі 20 градусів, вони починають розмножуватися. Це процес приготування кефірної закваски. Також роблять закваску для ряжанки чи йогурту. Тільки набір мікроорганізмів в цих продуктах інший, які надають ряжанці та йогурту властивості, притаманні лише їм одним. А готову суміш для закваски кефіру, зазвичай купляють в аптеках, або спеціалізованих магазинах.
Вівсяний кисіль.
Вівсяний кисіль є чудовим засобом оздоровлення організму, його цілюща сила допомогла багатьом людям позбутися захворювань нирок, а це захворювання переслідує практично всіх жителів великих міст, тому що якість води з під крану залишає бажати кращого.
Чай з імбиру.
Чай з імбиру має тонізуючу властивість, він повертає ясність думки і, завдяки цьому, особливо показаний людям, які займаються інтелектуальною працею, та людям творчих професій. Корінь імбиру сприяє розрідженню крові, тому багато східних лікарів вважають, що імбир відноситься до засобів профілактики пухлин. Також імбирний чай допомагає травленню і дуже благотворно впливає на колір шкіри. Гарячий імбирний чай з лимоном - це одне з найкращих засобів для профілактики застуди.
Як приготувати смачне домашнє какао?
Какао можна зварити просто - всипавши в молоко порошок, додати цукор, закип’ятити, та й пити... А можна приготувати справжнє домашнє какао, яке буде дещо смачніше, ніж те що зварене за Радянськими аналогами. Тому готуємо домашнє какао.

Читайте дальше:    <<в начало<<    1 * 2 * 3 * 4