Рецепти консервування огірків.
Огірки, засолені в бочці.
Найкраще для засолювання огірків в бочці підходять сорти огірків ’нежинские’ , ’вязниковские’ , ’успех 221’ . Та робити засоллювання потрібно в день збору огірочків, тоді вони будуть найсмачніші, та не зіпсуються.
Консервовані огірки "Київські".
Таким способом консервує огірки одна знайома, на смак дуже смачні, а так як вона проживає в Києві, тому й назва - огірки "Київські" . Тому це справжній столичний рецепт консервування огірочків.
Як приготувати хрусткі мариновані огірки?
Серед маринованих огірочків, дуже славляться саме хрусткі огірочки. Вони найкраще підходять для закусочного столу, та на свята, до мясних страв, та макаронніх виробів. Тому сміливо консервуйте хрусткі мариновані огірки за даним рецептом.
Як консервувати слоні огірки без оцту?
Не всі полюбляють мариновані огірки, та й для салатів зазвичай краще підходять солоні огірочки. Тому ось рецепт, як законсервувати слоні огірки без оцту. Повинно сподобатись.
Огірки замочені в бочці на зиму.
Консервування огірків в бочкі, або в каструлі трішки вірізняється від маринованих огірків самим процесом, а також смаком самих огірків. Тому пропоную приготувати для родини огірочки з бочки...

Читайте дальше:     1 * 2