Маринований перець з естрагоном.


Це досить простий спосіб маринування перцю, але досить смачно виходить. Так що готуйте маринований перець з естрагоном.

Маринований перець з естрагоном.

Перед маринуванням у перцю видалити плодоніжки і насіннєві коробочки з насінням. Очищений перець бланшувати в киплячій воді 2-3 хв, злегка охолодити водою. Бланширований перець стає м'яким, і його можна щільніше укласти в банки. Якщо перець маринують в цілому вигляді, то при укладанні в банку його потрібно сплющувати і ставити вертикально, притискаючи до її стінок, щоб було менше вільних проміжків.

При маринуванні перцю в різаному вигляді його розрізати на 3-4 поздовжні часточки і також укладати в банки вертикально. Прянощі укладати на дно банки в такій же кількості, як і для інших овочів. Рекомендується в кожну банку покласти 2-3 зубчики часнику, розрізані впоперек на 3-4 частини. Пряності кладуть як в свіжому, так і в сушеному вигляді.

У свіжому вигляді прянощі покласти в наступній кількості: 2 г листків хріну, 5 г зелені кропу, 0,2 г насіння кропу, 2 г свіжої зелені петрушки, 0,2 г перцю червоного стручкового, 0,2 г лаврового листа, 2 зубчики часнику , 1,5 г зелені естрагону.

Для заливки перців, покладених в банки, приготувати маринад, містить на 1 л води 40-70 г солі, 50-80 г цукру, 60-100 мл 9%-ного столового оцту. Пів-літрові банки перцю пастеризувати при 90 ° С протягом 20 хв, літрові - 25 хв.

сайт - retsepty.com.ua - 2013 01 11.

всего записей 0   Оставить свой комментарий.

Login *
Text *