Сайт рецептів українською

Чим корисні холодні фруктові заготовки на зиму?

Чим корисні холодні фруктові заготовки на зиму?

В зимовий час організм зазвичай потребує набагато більше вітамінів, тому необхідно йому їх дати. А що для цього потрібно вживати? Правильно – свіжі фрукти та овочі. Але не завжди можуть бути доступні такі необхідні ласощі в свіжому вигляді, тому потрібно вживати консервації.

Серед всіляких видів консервування, хочу виділити холодне консервування ягід. Таким способом можна зберегти не тільки смакові якості ягід, але й практично повний набір їхніх природніх властивостей.

Наприклад на зиму можна без термічної обробки заготовити варення з чорної смородини. Таке варення практично повністью зберігає свої цілющі властивості. А головне – повністью зберігається самий важливий вітамін – С, без якого не можливо протистояти простудним захворюванням.

Заготовки з малини – це взагали найкращий варіант збереження корисних вітамінів та мінералів до зимового періоду. Свіже варення з малини до чаю – це найкращий засіб від кашлю та жаропонижуючий. Дітям таке варення смакує мабуть найкраще.

Таким способом, без варіння також можливо консервувати і червону смородину, і суницю, і агрус та порічки. Всі вони збережуть свої властивості, щоб людина могла поповнювати свій організм корисними речовинами.

Серед овочів можна виділити квашення капусти, та її шаткування. Квашена капуста вживається в вигляді салату, а з посіченої – готують капустняк. Це одна з традиційних Українських страв, яку готують всі, але зі свіжої капусти, вона не має того смаку, ніж з посіченої.

Також готують різні салати, в яких консервантами виступають оцет та сіль. Такі салати більш універсальні, тому що вживаються в такому ж вигляді, як і зберігались, при цьому також зберігають всі свої вітаміни та мінерали, чим дуже корисні.

Згідно наведеним прикладам, можна сміливо стверджувати, що користь заготовок на зиму без термічної обробки дуже велика. Тому сміливо готуйте сирі варення та салати на зиму і завжди будете мати міцне здоров’я!