Приготування страв на Різдво.
Новорічний салат "Пушинка".
Не знаєте, як приготувати Новорічний салат, тоді ось Вам рецепт Новорічного салату "Пушинка" - який буде легким та дієтичним салатом. Та й готується він дуже швидко! Відмінний варіант для вечірньої трапези. У тому числі і для Новорічного столу! А це тому, що у салаті відсутнє м’ясо (а це корисно в Новорічну ніч), але присутня морква та яблука. Далі рецепт приготування Новорічного салату "Пушинка".
Дуже красивий Новорічний салат - "Букет червоних троянд".
Якщо приготуєте такий салат на святковий стіл - це дійсно буде велично! Всі гості за столом практично будуть шоковані. Правда потрібно трохи попрацювати, але нічого не робиться з ліні. Тому готуйте салат - "Букет червоних троянд".
Смачне та запашне м’ясо на Паску.
Після Новорічних свят, потрібно готуватися до Великодня, тобто Паски. А так як піст закінчиться, тому на столі повинні бути м’ясні страви. А в такому разі, потрібно приготувати запечене м’ясо із скоринкою, яка пасуватиме до Пасхальних крашанок. Та й смак м’яса буде соковитим та аромат буде чудовий.
Салат "Новорічний" .
На Новорічні свята готують багато різних страв, а в добавок приготуйте смачний Новорічний салат, який всім сподобається.
Фаршировані яйця половинками.
На Новорічному столі особливе місце займають фаршировані яйця половинками. Зазвичай фарширують всі на свій смак, тому ось ще один варіант такого приготування крашанок.

Читайте дальше:    1 * 2