Рецепти приготування салатів.




Салат в батоні.
Що можна приготувати з батона? Дуже просто - зробити з нього салат в батоні..
Салат грибний - грузді під шубою.
Приготувати салат шуба можна не тільки з оселедця, але й з грибами, наприклад груздями. Такі грби досить універсальні, та мають чудові смакові якості. Тому й пропонується Вам рецепт - салат гриби під щубою...
Справжній французький салат Олів’є з креветками.
Як приготувати справжній французький салат Олів’є? Це дуже просто, але трохи інші потрібно взяти продукти, а головне - це креветки, які входять до складу салату олів’є з креветками. На відміну від традиційного салату олів’є, цей варіант буде досить незвичний, та набагато смачніший. А також я думаю, що Вам уже добре набрид звичайний салат олів’є з ковбасою, тому спробуйте щось нове, та порадуйте гостей смачним салатом.
Салат "Мімоза" - один із варіантів.
Смачний салат, який готується дуже просто, має чудовий смак та досить ситний. А головна його особливість - до складу салату не входить м’ясо. Тому салат "Мімоза" можна сміливо вживати під час проведення різноманітних дієт. Тому читайте різновид приготування салату "Мімоза".
Салат з сиру, крашанок та часнику.
Такий салат зазвичай готують, як добавку до інших страв. А так як до складу салату входить часник, то він може бути чудовою закускою. Салат можна їсти як звичайну страву, а також як паштет, для намазування на хліб. Тому салат з сиру крашанок та часнику буде дуже доречний до любого столу.

Читайте дальше:    1 * 2 * 3     >>в конец>>