Рецепти приготування салатів.
Ніжний салат з крабовими паличками.
Такий салат готується не складно, та виглядає красиво, якщо його сфомувати. А так як до складу салату входять крабові палички та яблуко, тому й смак буде неперевершеним.
Три рецепта салатів швидкого приготування.
Коли мало часу для приготування чогось особливого, тоді відкриваємо холодильник, беремо все, що там знаходиться, та готуємо швидкі салати. І час буде витрачатись економно, та й шлунок буде не пустий.
Чудовий картопляний салат з сиром.
Якщо добре подумати, та змішати разом кілька продуктів, які смачні самі по собі, то й салат з них вийде смачним. Так і вийшло. Цей ніжний картопляний салат можна подавати на сніданок або як друге блюдо на обід.
Салат з копченої риби з лимоном.
Цей салат з копченою рибою не можна назвати повсякденною простою стравою. Але це не через складність приготування. Просто він володіє деякою родзинкою, яку їм надає певний інгредієнт. У цьому випадку його роль грає копчена риба і лимон. Аромат і неповторний смак цих інгредієнта роблять салат незвичайним.
Легкий салат з квасолею і маринованими огірочками.
Один з найпростіших салатів - як в плані продуктів, так і в плані приготування. Нехитрий салат з простих інгредієнтів, але дуже і дуже смачний - абсолютно не прісний, ситний і досить пікантний. Просто з’єднаєте всі продукти (квасоля, мариновані огірки, зелений горошок, часник) і перемішайте. Огірочки і часник придадуть свіжості поживному салату з квасолі і нададуть йому пікантного смаку.

Читайте дальше:     1 * 2 * 3 * 4     >>в конец>>