Все про кулінарію та правильне харчування.
Як правильно доглядати холодильник.
Одне з самих головних місць зустрічі в кожному домі, або квартирі - це холодильник. В холодильнику зберігаються продукти, в холодильник постійно дивляться, коли зголодніли. На холодильнику залишають повідомлення та корисні поради, а також на холодильник ставлять телевізори та іншу техніку. А коли говорять, що холодильник пустий - це вже катастрофа, а якщо холодильник зламався - це апокаліпсис! Тому, щоб ці страшні слова не були в нашому лексиконі, за холодильником потрібен догляд. А як доглядати за холодильником - читайте далі.
Що таке мартіні і як його пити?
Мартіні, який називається знавцями декадентським і виключно жіночим алкогольним напоєм, дійсно відповідає цьому. Але тільки нерозбавлений нічим мартіні, гламурний і тонкий, який дійсно відзначається дамами. А чоловіки, вибираючи його, воліють змішувати з горілкою.
Чим корисні холодні фруктові заготовки на зиму?
В зимовий час організм зазвичай потребує набагато більше вітамінів, тому необхідно йому їх дати. А що для цього потрібно вживати? Правильно - свіжі фрукти та овочі. Але не завжди можуть бути доступні такі необхідні ласощі в свіжому вигляді, тому потрібно вживати консервації. Серед всіляких видів консервування, хочу виділити холодне консервування ягід. Таким способом можна зберегти не тільки смакові якості ягід, але й практично повний набір їхніх природніх властивостей.
Як лікуватися від похмілля в домашніх умовах?
Як завжди свято – це велика п’янка! Що за гулянка без горілки? Але скільки потім проблем на хвору голову, а головною проблемою є головний біль, нудота та повна слабкість всього організму. Такі симптоми відчувають майже всі гуляки, а особливо ті, що не розрахували свої можливості під час застілля, і все це називають - похмілля. То чи можна зменшити свої муки наступного дня після вживання алкоголю, звичайно можна. Найкращим варіантом звичайно буде відмова від вживання, або вжити кількість, яка не переважить 100 – 200 грамів спиртного напою...