Приготування тортів, та приготування інших солодких страв.
Маковий торт "Королівський".
Маковий торт готується практично без борошна і без жиру, з абсолютно повітряними коржами та чудовим вершково-лимонним кремом. В результаті виходить дуже ніжний маковий торт. Тож приготування спочатку почнемо з крему, йому потрібно буде охолонути. А потім все інше...
Рецепт приготування шоколадного торту з горіхами.
Якщо не знаєте що готувати, готуйте торт! А найкраще готувати шоколадний торт, а якщо до нього добавити велику кількість горіхів, то торт буде ще й досить корисним, в плані додавання енергії для організму. Тому ось Вам рецепт приготування шоколадного торта.
Як приготувати карамель?
Що може бути смачніше для дітей, ніж карамель... Цей смаколик не залишить байдужим навіть дорослих, особливо тих, хто полюбляє солодощі. А для господинь - карамель буде стандартним додатком для приготування тортів та печива. Тому читайте рецепт приготування карамелі вдома.
Смачний шоколодний соковитий десерт.
Що можна приготувати з масла та шоколаду? Смачний шоколодний десерт, смак якого не залишить байдужим жодну людину, яка полюбляє солодощі, та смакує шоколадними стравами. А такий десерт ще й соковитий, та дуже м’якенький.
Як приготувати домашню Нутеллу?
Що можна намазати на хліб, дуже смачне, солодке та корисне? Звичайно крем - Нутеллу. Але в магазині вона зберігається практично без холодильної камери, а це значить, що та суміш з консервантами! Тому для себе, найкраще приготувати домашню Нутеллу, яка всім сподобається, та принесе користь всій сім’ї!

Читайте дальше:    1 * 2 * 3