Корисні поради для схуднення.


Як можна схуднути? Чи краще поставити собі запитання - як не набрати зайву вагу? Чи може так - які фізичні вправи допоможуть схуднути? Всі ці запитання сходяться в одному - потрібно займатись чимось активним, щоб спалювати зайві калорії. А для тих, хто на дієті - читайте корисні поради для схуднення!

поради для схуднення

Прогулянка для схуднення.
Звичайна ходьба пішки, звичайно, не призведе до швидкої втрати ваги, проте, дасть хоч і повільний зате стійкий результат. Кожні 10 хвилин ходьби ви втрачаєте 40-70 калорій, майже стільки ж, як якщо б ви пробігли цю дистанцію. Звичайно, ви можете і бігати, але від бігу втомитеся швидше.

Більше спорту, більше руху і Ви в формі!
Як не банально, але зарядка - це все ж корисно. Роблячи зарядку пару годин на тиждень, ви спалюєте калорії і прискорюєте процес метаболізму. Одна з найпростіших вправ: біг на місці замінюйте ходьбою - і так кілька циклів по 2-6 хвилин. Ви можете замінити цю вправу плаванням у басейні, їздою на велосипеді або катанням на роликах або будь-яким іншим видом активності.
Найоптимальніший варіант, займатися чимось подібним 2 рази на тиждень.

Не вистачає часу для тренування - вихідзавжди знайдеться!
Можна розбити велике тренування на два, три або чотири міні-тренування. Дослідження показують, Ви втратите однакову кількість калорій не залежно від того, робите Ви своє тренування відразу або розбиваєте на частини. Наприклад, з ранку перед роботою Ви можете зробити десять вправ на прес, в офісі в обідню пору підніматися по сходах (а не їздити на ліфті) і ввечері, поки готуєте вечерю, пританцьовувати під улюблену музику.

Зазвичай, буденно і просто, але надійно!
Щоденні домашні справи або звичайний похід по магазинах спалює калорії не гірше вправ. Наприклад: розгляд вітрин магазинів за 10 хвилин спалює 35 калорій, прополювання грядок - 60 калорій; п'ятихвилинна прогулянка з дитиною навколо будинку - це 40 калорій; кілька сходинок ескалатора або один сходовий проліт спалює калорій 16; одна пісня - 20 калорій.

Проженете зайві кілограми
Схуднення за допомогою вправ може здатися рутиною. Не обов'язково присвячувати своє життя спортзалу. Але якщо вільний час у вас є, досить робити комплекс з 8 - 12 вправ двічі на тиждень. Цього буде достатньо, щоб зберегти фігуру і не набрати зайвих кілограмів. Розглядайте 30 - 40 хвилин, які ви витрачаєте на тренування, як інвестиції в красиве тіло.
Запам'ятайте: найкраще тренування не те, що спалює найбільшу кількість калорій, а те, що приносить задоволення. Можна годинами намагатися спалити калорії в спортзалі, але результату так і не досягти. Постарайтеся вибирати для себе вправи, які вам подобається робити. Гарний настрій - запорука успіху.

Ось такі прості поради для схуднення, допоможуть Вам постійно бути в формі, та мати гарну фігуру!

сайт - retsepty.com.ua - 2013 03 25.

всего записей 0   Оставить свой комментарий.

Login *
Text *