Готуй з нами

Які самі корисні продукти?

Які самі корисні продукти?

Серед багатьох продуктів завжди можна виділити більш корисні, та менш корисні. Це звичайно відносний розділ продуктів, так як всі вони мають свою користь для організму. Як не дивно, навіть гриби мухомори при правильному приготуванні можна їсти. А в даному списку кілька досить корисних продуктів з приблизним описом що від чого, чи для чого… Тому дивіться список самих корисних продуктів, які бажано вживати кожний день!

Корисний шпинат

У цьому продукті більше поживних речовин, ніж у будь-якому іншому. Це джерело заліза, вітамінів C, A і K і антиоксидантів, що допомагають нам захиститися від інфаркту та інсульту. Шпинат захищає від раку прямої кишки, остеопорозу і артритів. Як і яйця, він багатий лютеїном, корисним для очей. Яєчня або омлет зі шпинатом – корисний варіант сніданку.

Курячі яйця

Курячі крашанки є джерелом білка і лютеїну, який захищає очі від катаракти. Дослідження дають підстави вважати, що вони запобігають утворенню тромбів, знижуючи ризик інфаркту й інсульту. За даними недавнього дослідження, споживання шести яєць на тиждень знижує ризик раку молочної залози на 44 відсотки.
Сьогодні дієтологи говорять, що одне яйце в день не підвищує рівень холестерину, тому що організм сам виробляє холестерин з насичених жирів, а не отримує його з багатими холестерином продуктами, до яких відносяться крашанки.

Коричневий рис

Багато хто уникає вуглеводів, тому що від них, на загальну думку, товстіють. Але вони дуже важливі для підтримки енергетичного рівня. Не забувайте про продукти з цільного зерна: коричневий рис, хліб і каші, які містять багато волокна.
Це допоможе знизити рівень холестерину, зменшити ризик серцево-судинних захворювань, раку прямої кишки, каменів у жовчному міхурі, діабету і ожиріння, це також життєво важливо для здоров’я кишечника, який з віком стає менш активним.

Банани

Всього один жовтий плід містить 467 міліграмів калію, який потрібен, щоб м’язи (особливо серцевий м’яз) залишалися сильними і здоровими. Він також допомагає знизити артеріальний тиск. Банани є також джерелом волокна, що запобігає серцево-судинним захворюванням.
Додайте порізаний банан у вівсянку або розітріть його в блендері з йогуртом або молоком і невеликою кількістю фруктового соку і Ви отримаєте справжній комплекс вітамінів на день.