Сайт рецептів українською

Дуже смачний десерт за 30 секунд

Дуже смачний десерт за 30 секунд

Щоб миттєво приготувати частування, не потрібно викручувати собі мізки, а потрібно просто приготувати дуже смачний десерт за 30 секунд.

Якщо ви є прихильником торта “Птичье молоко”, то ви неодмінно повині приготувати “Плавающий остров”! Ніжнійший, повітряний і повністю виграшний!!!

Для приготування вам знадобиться:
2-3 білка ( в мене вийшло 80 грам) така ж по вазі кількість цукру ( в моєму випадку 80 грам) 60 грам подрібненого шоколаду бажано чорного ( якщо ж ви відаєте перевагу молочному то його кількість варто зменшити до 30-40 грам).

Білки потрібно взбити на середній швидкості, поступово додаючи цукор , збільшити швидкість і продовжувати збивати до тих пір, доки меренга не стане вологою і блискучою і не буде формувати впевнені “тверді піки”.

В готову меренгу додаємо шоколад, перемішуємо і виложаємо в порційні формочки, можна також використати чашки на той випадок коли у вас не знайшлось порційних формочок, проводимо ножем по стінкам формочок! І ставимо в мікроволновку рівно на 30 секунд – не більше ( 800 ват)!!!

Готові острівки потрібно охолодити. Потім перевернути на блюдо і подавати до чаю або кави. Відмінний спосіб по використанню білків. Подавати острів можна з сиропом, бажано з кислинкою, щоб відтінити смак.