Суниця. Як приготувати варення з лісової суниці?


Суниця - це лісова ягода, яка має червоне забарвлення, маленький розмір, та дуже чудовий смак! Про цілющі властивості лісової суниці ми повторюватись не будемо, такої інформації в мережі достатньо, а от як приготувати варення з лісової суниці, напевно знають не всі. Тому ось Вам такий рецепт консервування суниці на зиму. Варення з суниці буде дуже смачне та зберігається довго, якщи звичайно Ви швидко його не з’їсте...

лісова суниця

Варення з суниці лісової.

Для початку звичайно суниці лісові потрібно приготувати. Для цього краще взяти сито, та попередньо перебрану суницю, очищену від плодоніжок, та можливих листочків, промити в проточній воді. Дати висохнути, щоб вода не заважала, а потім зважити, щоб знати кількість цукру для пересипання суниці.

Інгредієнти: - на 1 кілограм очищеної лісової суниці,
- береться 1 кілограм цукру, хто полюбляє дуже солодке варення з суниць, після первого етапу варіння, можна добавити ще 200 - 300 грамів;
- на 1 кілограм суниць - 1 грам лимонної кислоти.

Суниця лісова перекладається в посуд для варіння, наприклад каструлю з нержавіючої сталі з скляною кришкою, щоб можна було спостерігати за процесом варіння.

Потім пересипаємо суницю лісову цукром, як в рецепті. Даємо постояти годин 6 - 8, доки суниця не пустить сік. Повинно бути приблизно так, як на картинці:

заготовка з суниці

Потім ставимо посудину з суницею на слабкий вогонь, та доводимо до кипіння, знімаючи піну. Піну взагалі потрібно знімати постійно, помішуючи варення з суниці, щоб не збігло та не підгоріло, тому що смаку не буде!!!

приготування суничного варення

Так варимо 20 хвилин! Це перший єтап варіння!

як приготувати варення з суниці

Після чого знімаємо варення з вогню на хвилин 25, щоб трохи прохолонуло.

Ось скільки піни було зібрано під час варіння варення з лісової суниці:

піна з варення

Перед другим єтапом варіння варення з суниці, добавимо в суміш лимонні кислоту, яка придасть цікаве забарвлення та пікантний смак для варення. Потім ставимо на слабкий вогонь, та помішуючи варимо ще 20 хвилин. Також потрібно знімати пінку!

Тож, варення з суниці лісової можна вважати приготовленим! Приблизно такий вигляд в каструлі воно матиме:

приготовлене варення з суниці

Потім беремо приготовлені банки, та проварені кришки, та перекладаємо варення в них, але бажано зверху присипати цукром, щоб краще зберігалось...

консервування варення з суниці

Після чого закручуємо залізними кришками, та даємо охолонути. Після цього виставляємо в прохолодне місце на зберігання. Взимку буде дуже смачне варення з лісової суниці.

варення з лісової суниці в банках

Ось таким способом можна консервувати, та робити смачну заготовку на зиму - варення з лісової суниці.

А для тих, хто полюбляє готувати полуницю на зиму - рецепт приготування полуничного варення, дуже просто та корисно...

сайт - retsepty.com.ua - 2013 06 01Понравилась статья - поделись ссылкой с друзьями.
гість   добавлено  2013-06-11 22:45:35

Класссссс!
всего записей 1   Оставить свой комментарий.

Login *
Text *