Кавун, чим корисний кавун?


Сезон кавунів у самому розпалі! Багато хто вважає, що в кавуні немає нічого корисного - вода і цукор. Кавун дійсно складається на 90-95% з вологи, проте ця волога дистильована, і вона куди корисніше води з-під крана.

кавун

Дієтологи вважають кавун кращим продуктом для розвантажувальних днів! Посидівши 2 дні на кавуновій дієті, можна втратити до 3 кілограмів ваги, та відчути приємну легкість у всьому організмі. Тому що в кавуні містяться активні речовини, які сприяють виведенню зайвої рідини з організму. Особливо корисно для тих, хто має схильність набрякати влітку ...

У кавуні міститься глюкоза, фруктоза, сахароза, пектини, клітковина, а також вітамінно-мінеральний комплекс, що активізує обмін речовин: вітаміни С, В, В6, В9, РР, провітамін А, солі магнію, калію, заліза, марганцю і нікелю.

Висновок: міф про те, що кавун це вода і цукор - помилковий.

Вживаючи кавун, залиште трохи для рецептів краси.
За допомогою кавуна можна освіжити і підтягти шкіру: протріть обличчя тампоном, змоченим в соку кавуна, або шматочком м'якоті кавуна, або замороженим кубиком кавунового соку.

Приготуйте кавуновий тонік:
Протріть м'якоть кавуна через сито, дайте постояти 1 - 2 години, після чого відіжміть сік - 2 склянки. Додайте 1 столову ложку меду, 1 чайну ложку солі, ретельно розмішайте, процідіть і долийте 200 мл. горілки і ваш тонік готовий! Зберігати в холодильнику.

Ось такі корисні властивості має кавун, так що не забувайте купляти цю дуже смачну та корисну ягоду.

сайт - retsepty.com.ua - 2013 08 18.

всего записей 0   Оставить свой комментарий.

Login *
Text *